Kas yra CrefoCert STABILUS?


CrefoCert STABILUS – tai oficialus UAB Creditreform Lietuva patvirtinimas, kad jį gavusi bendrovė daugiau kaip vienerius metus yra moki ir geros ekonominės būklės. Įvertinimą CrefoCert STABILUS gavusios įmonės UAB Creditreform Lietuva administruojamoje Lietuvos įmonių bazėje CR.LT rodomos su ženklu CrefoCert STABILUS. Minėtas įvertinimas suteikiamas tik UAB Creditreform Lietuva iniciatyva, jei įmonė atitinka reikalavimus, ir nėra parduodamas. Visas CrefoCert STABILUS įvertintas įmones rasite www.cr.lt


CrefoCert STABILUS privalumaiCrefoCert STABILUS vertinimo kriterijai


Įvertinimas CrefoCert STABILUS suteikiamas Lietuvoje registruotoms kompanijoms, kurių ekonominė būklė vienerius ir daugiau metų atitinka tokius kriterijus:Tokios įmonės Lietuvos įmonių duomenų bazėje CR.lt pažymimos ženklu CrefoCert STABILUS.


Įvertinimas CrefoCert STABILUS galioja, o ženklas bazėje CR.LT rodomas tol, kol įmonė atitinka CrefoCert kriterijus. Jei įmonės parametrai tampa prastesni nei nurodyta aukščiau, įvertinimas nustoja galioti, o ženklas CR.LT neberodomas iki tol, kol įmonės parametrai vėl atitiks CrefoCert STABILUS kriterijus.